| Марка: | HP |
| Модел: | ProDesk 600 G1 DM |
| Статус: | Grade A |
| Кутия вид: | Desktop Mini |
| Процесор: | Intel Core i5 |
| Процесор честота: | 4570T 2900MHz 4MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR3L |
| Storage обем: | 500GB |
| Storage стандарт: | SATA 2.5" |
| Доп. инфо: | Wi-Fi |
| Гаранция: | 6 мес. |