| Марка: | Dell |
| Модел: | OptiPlex 3070 |
| Статус: | Grade A |
| Кутия вид: | Micro |
| Процесор: | Intel Core i3 |
| Процесор честота: | 9100T 3100MHz 6MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем: | 256GB |
| Storage стандарт: | M.2 NVMe SSD |
| Доп. инфо: | Wi-Fi |
| Гаранция: | 12 мес. |