LG LP141WP2 Refurbished
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
LG LP141WP2 Refurbished
Code: 80011145
Brand: LG
Model: LP141WP2
Grade: Refurbished
Display size: 14.1"
Resolution: 1440x900 WXGA+ 16:10
Backlight: LED
LCD surface: Matte
Connector: 50 pins
Additional info: Notebook LCD
Warranty: 1 months
Similar products to LG LP141WP2 Refurbished
LG LP141WX5 Refurbished
LG LP141WX5 Refurbished
Code: 80011083
  • Display size: 14.1"
  • Resolution: 1280x800 WXGA 16:10
  • Backlight: LED
  • LCD surface: Matte
  • Connector: 30 pins