Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
HP Compaq LA2205wg Grade A
HP Compaq LA2205wg Grade A
  • Екран размер: 22"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 85.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell 4K Conference Room Monitor C5519Q Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"
Dell 1908FP V2 Grade A
Dell 1908FP V2 Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Екран размер: 54.6"
HP ZR2740w Grade A
HP ZR2740w Grade A
  • Екран размер: 27"