Samsung S24C432GAU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C432GAU Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C432GAU
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: DisplayPort 100Hz
Гаранция: 12 мес.
Philips 241S4LCB Grade A
Philips 241S4LCB Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Philips 240B4QPYEB Grade A
Philips 240B4QPYEB Grade A
  • Екран размер: 24"
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
HP Compaq LA1951g Grade A
HP Compaq LA1951g Grade A
  • Екран размер: 19"
Dell P2317H Grade A
Dell P2317H Grade A
  • Екран размер: 23"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Grade A
  • Екран размер: 85.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 243B1 Grade A
Philips 243B1 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell P2719HC Grade A
Dell P2719HC Grade A
  • Екран размер: 27"