Samsung S24C432GAU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C432GAU Grade A
Brand: Samsung
Model: S24C432GAU
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: HDMI
Additional info: DisplayPort 100Hz
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
Code: 80131081
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
239 00 467 44BGN
HP EliteDisplay E232 Grade A
HP EliteDisplay E232 Grade A
  • Display size: 23"
Dell 4K Conference Room Monitor C5519Q Brand New Open Box
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Lenovo ThinkVision E24-28 Grade A
  • Display size: 23.8"
Samsung 2443BW Grade A
Samsung 2443BW Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Display size: 24"
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
  • Display size: 31.5"
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"