Samsung S24C432GAU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C432GAU Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C432GAU
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: DisplayPort 100Hz
Гаранция: 12 мес.
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Grade A
  • Екран размер: 85.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Black
Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
HP E24d G4 USB-C Docking Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
  • Екран размер: 31.5"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Lenovo ThinkVision E24-28 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Philips 439P1 Grade A
Philips 439P1 Grade A
  • Екран размер: 42.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
NEC LCD22WV Grade A
NEC LCD22WV Grade A
  • Екран размер: 21.6"
Dell 1907FP Grade A
Dell 1907FP Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
HP Compaq LA2405wg Grade A
HP Compaq LA2405wg Grade A
  • Екран размер: 24"
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Екран размер: 24"