Samsung S24C432GAU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C432GAU Grade A
Brand: Samsung
Model: S24C432GAU
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: HDMI
Additional info: DisplayPort 100Hz
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung S24C432GAU Grade A
Philips 225B2 Grade A
Philips 225B2 Grade A
Code: 80019761
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 500 000:1
  • Color: Silver/Black
31 00 60 63BGN
Philips 241S6QYMB Grade A
Philips 241S6QYMB Grade A
  • Display size: 23.8"
Dell P2719HC Grade A
Dell P2719HC Grade A
  • Display size: 27"
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Grey
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Display size: 27"
  • Color: White
Philips 439P1 Grade A
Philips 439P1 Grade A
  • Display size: 42.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Display size: 24"
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Display size: 23"
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
  • Display size: 23"
Philips 328B6QJEB Grade A
Philips 328B6QJEB Grade A
  • Display size: 31.5"