Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C650BW Grade A
Brand: Samsung
Model: S24C650BW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Color: Black
TCO: TCO 5.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C650BW Grade A
Lenovo ThinkVision P27q-20 Grade A
Code: 80117336
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
153 00 299 24BGN
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"
HP EliteDisplay E243d Docking Monitor Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Display size: 24"
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Color: Grey
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Grade A
  • Display size: 85.6"