Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C650BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C650BW
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 5.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Samsung S24H850QFU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Grey
  • Екран размер: 24.1"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Grey
Philips 241S4LCB Grade A
Philips 241S4LCB Grade A
  • Екран размер: 24"
HP EliteDisplay E240 Grade A
HP EliteDisplay E240 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Екран размер: 22"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Samsung QM50R-B Grade A
Samsung QM50R-B Grade A
  • Екран размер: 50"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 500 cd/m2
Philips 241S6QYMB Grade A
Philips 241S6QYMB Grade A
  • Екран размер: 23.8"