Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S22C450BW Grade A
Brand: Samsung
Model: S22C450BW
Grade: Grade A
Display size: 22"
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S22C450BW Grade A
Philips 241B8QJEB Grade A
Philips 241B8QJEB Grade A
Code: 80107091
  • Display size: 23.8"
74 00 144 72BGN
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
  • Display size: 23.8"
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Lenovo LT2452p Grade A
Lenovo LT2452p Grade A
  • Display size: 24"
Samsung S27A600UUU Grade A
Samsung S27A600UUU Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Samsung S24E450BL Grade A
Samsung S24E450BL Grade A
  • Display size: 23.6"
HP P24H G4 Grade A
HP P24H G4 Grade A
  • Display size: 23.8"