Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S22C450BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S22C450BW
Статус: Grade A
Екран размер: 22"
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Philips 328P6AUBR Grade A
Philips 328P6AUBR Grade A
  • Екран размер: 31.5"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 450 cd/m2
  • Цвят: Black
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
  • Екран размер: 34"
  • Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
Philips 243S5LJMB Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
  • Екран размер: 23.6"
Dell E2214H Grade A
Dell E2214H Grade A
  • Екран размер: 21.5"
HP ZR2330w Grade A
HP ZR2330w Grade A
  • Екран размер: 23"