Philips 241B8QJEB Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Philips 241B8QJEB Grade A
Марка: Philips
Модел: 241B8QJEB
Статус: Grade A
Екран размер: 23.8"
Цвят: Black
TCO: TCO 8.0
TFT екстри: Stereo Speakers + USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort HDMI
Гаранция: 12 мес.
Philips 241P4QPYES Grade A
Philips 241P4QPYES Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Екран размер: 24"
Samsung QM50R-B Grade A
Samsung QM50R-B Grade A
  • Екран размер: 50"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 500 cd/m2
  • Цвят: Black
Samsung 2443BW Grade A
Samsung 2443BW Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Philips 243S5LJMB Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
  • Екран размер: 23.6"
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 85.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Екран размер: 22"