Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Samsung
Модел: ViewFinity S6 S27D602ESU
Статус: Grade A
Екран размер: 27"
Яркост: 350 cd/m2
Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: 100Hz
Гаранция: 12 мес.
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
  • Екран размер: 23"
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Екран размер: 22"
Dell P2417H Grade A
Dell P2417H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Philips 220P2 Grade A
Philips 220P2 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Контраст: Dynamic 500 000:1
  • Цвят: Silver/Black
Lenovo ThinkVision P27q-20 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 350 cd/m2
Philips 220P4LP Grade A
Philips 220P4LP Grade A
  • Екран размер: 22"
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Екран размер: 69.5"