Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Brand: Samsung
Model: ViewFinity S6 S27D602ESU
Grade: Grade A
Display size: 27"
Brightness: 350 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: 100Hz
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
Code: 80117245
  • Display size: 23.8"
104 00 203 41BGN
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"
HP EliteDisplay E240 Grade A
HP EliteDisplay E240 Grade A
  • Display size: 23.8"
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
  • Display size: 24"
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Display size: 27"
  • Color: White
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Display size: 74.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Display size: 23"