Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450B Grade A
Brand: Samsung
Model: S24C450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450B Grade A
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
Code: 80097846
  • Display size: 54.6"
  • Color: Black
630 00 1232 17BGN
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
Dell 1901FP Grade A
Dell 1901FP Grade A
  • Display size: 19"
Dell P2422H Grade A
Dell P2422H Grade A
  • Display size: 23.8"
Philips 275E1S Grade A
Philips 275E1S Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Color: Grey
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 70 000:1
Dell E2214H Grade A
Dell E2214H Grade A
  • Display size: 21.5"
HP P24H G4 Grade A
HP P24H G4 Grade A
  • Display size: 23.8"
Dell Conference Room Monitor C7016H Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"