Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: White
Dell C5517H Brand New Open Box
Dell C5517H Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Grey
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Екран размер: 23"
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Екран размер: 22"
HP L2208w Grade A
HP L2208w Grade A
  • Екран размер: 22"
Dell P2417H Grade A
Dell P2417H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
  • Екран размер: 22"
Philips 225B1 Grade A
Philips 225B1 Grade A
  • Екран размер: 22"