Samsung S27A600UUU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S27A600UUU Grade A
Марка: Samsung
Модел: S27A600UUU
Статус: Grade A
Екран размер: 27"
Яркост: 300 cd/m2
Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Цвят: Black
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: DisplayPort USB Type-C LAN
Гаранция: 12 мес.
Dell P2419HC Grade A
Dell P2419HC Grade A
  • Екран размер: 23.8"
HP EliteDisplay E241i Grade A
HP EliteDisplay E241i Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 85.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
  • Екран размер: 24"
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Контраст: Dynamic 8000:1
  • Цвят: Silver/Black
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
  • Екран размер: 27"
Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 350 cd/m2
HP Compaq LA2405wg Grade A
HP Compaq LA2405wg Grade A
  • Екран размер: 24"