Samsung S27A600UUU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S27A600UUU Grade A
Brand: Samsung
Model: S27A600UUU
Grade: Grade A
Display size: 27"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Color: Black
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: DisplayPort USB Type-C LAN
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung S27A600UUU Grade A
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
Code: 80070172
  • Display size: 24"
49 00 95 84BGN
HP EliteDisplay E240 Grade A
HP EliteDisplay E240 Grade A
  • Display size: 23.8"
Philips 220P2 Grade A
Philips 220P2 Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Contrast ratio: Dynamic 500 000:1
  • Color: Silver/Black
Philips 328P6AUBR Grade A
Philips 328P6AUBR Grade A
  • Display size: 31.5"
  • Brightness: 450 cd/m2
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
  • Display size: 34"
  • Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
HP Compaq LA2405x Grade A
HP Compaq LA2405x Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Dell 1908FP V2 Grade A
Dell 1908FP V2 Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Display size: 22"