Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450B Grade A
Brand: Samsung
Model: S24C450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450B Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
Code: 80088417
  • Display size: 23"
74 00 144 72BGN
Samsung S23C650D Grade A
Samsung S23C650D Grade A
  • Display size: 23"
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
HP ZR2740w Grade A
HP ZR2740w Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 380 cd/m2
Dell P2719HC Grade A
Dell P2719HC Grade A
  • Display size: 27"
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Grey
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Brand New Open Box
  • Display size: 74.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Color: White
Samsung 245Bplus Grade A
Samsung 245Bplus Grade A
  • Display size: 24"
  • Brightness: 400 cd/m2
Dell UltraSharp U2417H Grade A
Dell UltraSharp U2417H Grade A
  • Display size: 23.8"