Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Контраст: Dynamic 70 000:1
  • Цвят: Black
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
  • Екран размер: 23"
HP EliteDisplay E241i Grade A
HP EliteDisplay E241i Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 85.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
HP E24m G4 Conferencing Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell UltraSharp U2419H Grade A
Dell UltraSharp U2419H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell Conference Room Monitor C7016H Brand New Open Box
  • Екран размер: 69.5"