Philips 241B6QPYEB Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Philips 241B6QPYEB Grade A
Марка: Philips
Модел: 241B6QPYEB
Статус: Grade A
Екран размер: 23.8"
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: Stereo Speakers + USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: White
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Екран размер: 23"
Dell P2719HC Grade A
Dell P2719HC Grade A
  • Екран размер: 27"
HP Compaq LA2306x Grade A
HP Compaq LA2306x Grade A
  • Екран размер: 23"
Samsung 2443BW Grade A
Samsung 2443BW Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Philips 241S4LCB Grade A
Philips 241S4LCB Grade A
  • Екран размер: 24"
HP ZR2330w Grade A
HP ZR2330w Grade A
  • Екран размер: 23"