Philips 241B6QPYEB Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Philips 241B6QPYEB Grade A
Code: 80082765
Brand: Philips
Model: 241B6QPYEB
Grade: Grade A
Display size: 23.8"
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: Stereo Speakers + USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Philips 241B6QPYEB Grade A
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
Code: 80097848
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
630 00 1232 17BGN
Dell P2417H Grade A
Dell P2417H Grade A
  • Display size: 23.8"
Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Apple Thunderbolt Display A1407 Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 375 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Color: Grey
  • Display size: 74.5"
Philips 240B4QPYEB Grade A
Philips 240B4QPYEB Grade A
  • Display size: 24"
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
  • Display size: 23"
Philips 346B1C Grade A
Philips 346B1C Grade A
  • Display size: 34"