Samsung S22C450F Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S22C450F Grade A
Brand: Samsung
Model: S22C450F
Grade: Grade A
Display size: 21.5"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: HDMI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S22C450F Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
Code: 80008567
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 8000:1
  • Color: Silver/Black
31 00 60 63BGN
HP EliteDisplay E240 Grade A
HP EliteDisplay E240 Grade A
  • Display size: 23.8"
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
Dell UltraSharp U2417H Grade A
Dell UltraSharp U2417H Grade A
  • Display size: 23.8"
Philips 240P4QPYES Grade A
Philips 240P4QPYES Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
HP Compaq LA2405x Grade A
HP Compaq LA2405x Grade A
  • Display size: 24"
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"