Samsung S22C450F Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S22C450F Grade A
Brand: Samsung
Model: S22C450F
Grade: Grade A
Display size: 21.5"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: HDMI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S22C450F Grade A
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
Code: 80062449
  • Display size: 24"
55 00 107 57BGN
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Display size: 24"
Philips 243B1 Grade A
Philips 243B1 Grade A
  • Display size: 23.8"
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
  • Display size: 27"
Philips 225B1 Grade A
Philips 225B1 Grade A
  • Display size: 22"