Samsung S22C450F Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S22C450F Grade A
Марка: Samsung
Модел: S22C450F
Статус: Grade A
Екран размер: 21.5"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: HDMI
Гаранция: 6 мес.
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
  • Екран размер: 31.5"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A
  • Екран размер: 22"
Philips 240P4QPYES Grade A
Philips 240P4QPYES Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
HP E14 G4 Portable Monitor Grade A
  • Екран размер: 14"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Dell 4K Conference Room Monitor C5519Q Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
Samsung S24E650BW Grade A
Samsung S24E650BW Grade A
  • Екран размер: 24"
HP P24H G4 Grade A
HP P24H G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A
  • Екран размер: 24"