Samsung S24E650BW Grade A
Samsung S24E650BW Grade A Samsung S24E650BW Grade A Samsung S24E650BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E650BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E650BW
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
HP Compaq LA1951g Grade A
HP Compaq LA1951g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
Philips 225B2 Grade A
Philips 225B2 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Контраст: Dynamic 500 000:1
  • Цвят: Silver/Black
Philips 243S5LJMB Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
  • Екран размер: 23.6"
Philips 241P3LEB Grade A
Philips 241P3LEB Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
  • Екран размер: 31.5"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Fujitsu B27T-7 Grade A
Fujitsu B27T-7 Grade A
  • Екран размер: 27"