Samsung S24E650BW Grade A
Samsung S24E650BW Grade A Samsung S24E650BW Grade A Samsung S24E650BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E650BW Grade A
Brand: Samsung
Model: S24E650BW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E650BW Grade A
HP EliteDisplay E232 Grade A
HP EliteDisplay E232 Grade A
Code: 80065317
  • Display size: 23"
49 00 95 84BGN
HP L2208w Grade A
HP L2208w Grade A
  • Display size: 22"
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
  • Display size: 34"
  • Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
Dell Conference Room Monitor C7016H Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Display size: 24"
Philips 240B1 Grade A
Philips 240B1 Grade A
  • Display size: 24"