Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450B Grade A
Brand: Samsung
Model: S24C450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450B Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
Code: 80093672
  • Display size: 23.6"
74 00 144 72BGN
Samsung U28E570D Grade A
Samsung U28E570D Grade A
  • Display size: 28"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 370 cd/m2
  • Color: Silver/Black
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Color: White
HP ZR30w Grade A
HP ZR30w Grade A
  • Display size: 30"
  • Resolution: 2560x1600 WQXGA 16:10
  • Brightness: 370 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Brand New Open Box
  • Display size: 74.5"
  • Brightness: 350 cd/m2
Philips 225B2 Grade A
Philips 225B2 Grade A
  • Display size: 22"
  • Contrast ratio: Dynamic 500 000:1
Dell 1901FP Grade A
Dell 1901FP Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Display size: 27"