Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C650BW Grade A
Brand: Samsung
Model: S24C650BW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Color: Black
TCO: TCO 5.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C650BW Grade A
BenQ GL2450 Grade A
BenQ GL2450 Grade A
Code: 80088041
  • Display size: 24"
49 00 95 84BGN
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
  • Display size: 27"
Dell P2422H Grade A
Dell P2422H Grade A
  • Display size: 23.8"
Philips 275E1S Grade A
Philips 275E1S Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Dell 1905FP V2 Grade A
Dell 1905FP V2 Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
Dell 2007WFP Grade A
Dell 2007WFP Grade A
  • Display size: 20.1"
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Color: Grey
Samsung S24E650BW Grade A
Samsung S24E650BW Grade A
  • Display size: 24"