BenQ G2010WAP Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
BenQ G2010WAP Grade A
Марка: BenQ
Модел: G2010WAP
Статус: Grade A
Екран размер: 20.1"
Цвят: Black
TCO: TCO03
Вход 1: VGA
Гаранция: 6 мес.
BenQ GL2450 Grade A
BenQ GL2450 Grade A
  • Екран размер: 24"
HP L1950g Grade A
HP L1950g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell 1908FP V2 Grade A
Dell 1908FP V2 Grade A
  • Екран размер: 19"
Philips 220P2 Grade A
Philips 220P2 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Контраст: Dynamic 500 000:1
HP E24m G4 Conferencing Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
HP EliteDisplay E232 Grade A
HP EliteDisplay E232 Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Екран размер: 54.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Екран размер: 69.5"