BenQ G2010WAP Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
BenQ G2010WAP Grade A
Code: 80098952
Brand: BenQ
Model: G2010WAP
Grade: Grade A
Display size: 20.1"
Color: Black
TCO: TCO03
Input 1: VGA
Warranty: 6 months
Similar products to BenQ G2010WAP Grade A
Samsung S24E650BW Grade A
Samsung S24E650BW Grade A
Code: 80070860
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
49 00 95 84BGN
Dell P2317H Grade A
Dell P2317H Grade A
  • Display size: 23"
Philips 240P4QPYES Grade A
Philips 240P4QPYES Grade A
  • Display size: 24.1"
Philips 225B2 Grade A
Philips 225B2 Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Contrast ratio: Dynamic 500 000:1
  • Color: Silver/Black
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Color: Grey
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Samsung S24E450BL Grade A
Samsung S24E450BL Grade A
  • Display size: 23.6"
NEC LCD22WV Grade A
NEC LCD22WV Grade A
  • Display size: 21.6"
Lenovo ThinkVision T27hv-30 Grade A
  • Display size: 27"