Samsung F24T450FQR Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung F24T450FQR Grade A
Марка: Samsung
Модел: F24T450FQR
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: DisplayPort
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: HDMI
Гаранция: 12 мес.
Samsung 245Bplus Grade A
Samsung 245Bplus Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Black
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Екран размер: 22"
Samsung S24E650BW Grade A
Samsung S24E650BW Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell P2419HC Grade A
Dell P2419HC Grade A
  • Екран размер: 23.8"
AOC 24P1 Grade A
AOC 24P1 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
  • Екран размер: 24"
Samsung S23C650D Grade A
Samsung S23C650D Grade A
  • Екран размер: 23"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Philips 225B2 Grade A
Philips 225B2 Grade A
  • Екран размер: 22"