Samsung F24T450FQR Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung F24T450FQR Grade A
Brand: Samsung
Model: F24T450FQR
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: DisplayPort
Input 2: HDMI
Additional info: HDMI
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung F24T450FQR Grade A
Philips 346B1C Grade A
Philips 346B1C Grade A
Code: 80113593
  • Display size: 34"
  • Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
241 00 471 36BGN
Philips 240B1 Grade A
Philips 240B1 Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Philips 240P4QPYES Grade A
Philips 240P4QPYES Grade A
  • Display size: 24.1"
Dell E2214H Grade A
Dell E2214H Grade A
  • Display size: 21.5"
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Color: Grey
Philips 241P3LEB Grade A
Philips 241P3LEB Grade A
  • Display size: 24"
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
  • Display size: 27"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"