Samsung F24T450FQR Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung F24T450FQR Grade A
Brand: Samsung
Model: F24T450FQR
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: DisplayPort
Input 2: HDMI
Additional info: HDMI
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung F24T450FQR Grade A
HP ZR30w Grade A
HP ZR30w Grade A
Code: 80097927
  • Display size: 30"
  • Resolution: 2560x1600 WQXGA 16:10
  • Brightness: 370 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Silver/Black
184 00 359 87BGN
HP Compaq LA2205wg Grade A
HP Compaq LA2205wg Grade A
  • Display size: 22"
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
  • Display size: 31.5"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
  • Display size: 24"
Dell UltraSharp U2417H Grade A
Dell UltraSharp U2417H Grade A
  • Display size: 23.8"