Samsung F24T450FQR Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung F24T450FQR Grade A
Марка: Samsung
Модел: F24T450FQR
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: DisplayPort
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: HDMI
Гаранция: 12 мес.
Dell P2419HC Grade A
Dell P2419HC Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5522QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: Grey
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Dell P2422H Grade A
Dell P2422H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Philips 241P3LEB Grade A
Philips 241P3LEB Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Екран размер: 27"
  • Екран размер: 74.5"
  • Яркост: 350 cd/m2
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Екран размер: 22"