Samsung F27T450FQR Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung F27T450FQR Grade A
Brand: Samsung
Model: F27T450FQR
Grade: Grade A
Display size: 27"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: DisplayPort
Input 2: HDMI
Additional info: HDMI
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung F27T450FQR Grade A
Dell 1908FP Grade A
Dell 1908FP Grade A
Code: 80015550
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
21 00 41 07BGN
HP E14 G4 Portable Monitor Grade A
  • Display size: 14"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Display size: 24"
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Display size: 22"
HP L2245w Grade A
HP L2245w Grade A
  • Display size: 22"
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
  • Display size: 23.8"
Lenovo ThinkVision T27hv-30 Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Philips 241S6QYMB Grade A
Philips 241S6QYMB Grade A
  • Display size: 23.8"