Samsung F27T450FQR Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung F27T450FQR Grade A
Марка: Samsung
Модел: F27T450FQR
Статус: Grade A
Екран размер: 27"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: DisplayPort
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: HDMI
Гаранция: 12 мес.
HP Compaq LA2205wg Grade A
HP Compaq LA2205wg Grade A
  • Екран размер: 22"
HP L1950g Grade A
HP L1950g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
Dell P2419H Grade A
Dell P2419H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
  • Екран размер: 19"
Dell U2312HM V2 Grade A
Dell U2312HM V2 Grade A
  • Екран размер: 23"
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"