Samsung S24C450DW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450DW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450DW
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
HP L2245wg Grade A
HP L2245wg Grade A
  • Екран размер: 22"
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Екран размер: 22"
Philips 220P2 Grade A
Philips 220P2 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Контраст: Dynamic 500 000:1
  • Цвят: Silver/Black
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Екран размер: 22"
Philips 241P4QPYES Grade A
Philips 241P4QPYES Grade A
  • Екран размер: 24"
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Екран размер: 22"
HP ZR30w Grade A
HP ZR30w Grade A
  • Екран размер: 30"
  • Резолюция: 2560x1600 WQXGA 16:10
  • Яркост: 370 cd/m2
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Екран размер: 24"
HP Compaq LA1951g Grade A
HP Compaq LA1951g Grade A
  • Екран размер: 19"