Samsung S24C450DW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450DW Grade A
Brand: Samsung
Model: S24C450DW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450DW Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
Code: 80082765
  • Display size: 23.8"
49 00 95 84BGN
Samsung S24H850QFU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Color: Grey
Philips 346B1C Grade A
Philips 346B1C Grade A
  • Display size: 34"
  • Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
HP EliteDisplay E232 Grade A
HP EliteDisplay E232 Grade A
  • Display size: 23"
Samsung QM50R-B Grade A
Samsung QM50R-B Grade A
  • Display size: 50"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 500 cd/m2
Philips 225P1 Grade A
Philips 225P1 Grade A
  • Display size: 22"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
BenQ GL2450 Grade A
BenQ GL2450 Grade A
  • Display size: 24"
Philips 328P6AUBR Grade A
Philips 328P6AUBR Grade A
  • Display size: 31.5"