Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
HP Z Display Z23i Grade A
HP Z Display Z23i Grade A
  • Екран размер: 23"
HP E14 G4 Portable Monitor Grade A
  • Екран размер: 14"
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Philips 241P4QPYES Grade A
Philips 241P4QPYES Grade A
  • Екран размер: 24"
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Grey
Dell 4K Conference Room Monitor C5519Q Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Philips 241S4LCB Grade A
Philips 241S4LCB Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell P2317H Grade A
Dell P2317H Grade A
  • Екран размер: 23"
HP Compaq LA2405wg Grade A
HP Compaq LA2405wg Grade A
  • Екран размер: 24"