Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450B Grade A
Brand: Samsung
Model: S24C450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450B Grade A
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
Code: 80097846
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
630 00 1232 17BGN
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Grey
Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A
  • Display size: 22"
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Grey
HP L2245w Grade A
HP L2245w Grade A
  • Display size: 22"
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Display size: 23"
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
  • Display size: 27"