Samsung S22E450BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S22E450BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S22E450BW
Статус: Grade A
Екран размер: 22"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
Гаранция: 6 мес.
Philips 240P4QPYES Grade A
Philips 240P4QPYES Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Екран размер: 69.5"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Black
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: White
HP ZR2330w Grade A
HP ZR2330w Grade A
  • Екран размер: 23"
Dell P2419HC Grade A
Dell P2419HC Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
Philips 346B1C Grade A
Philips 346B1C Grade A
  • Екран размер: 34"
  • Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
Philips 275E1S Grade A
Philips 275E1S Grade A
  • Екран размер: 27"