Samsung S22E450BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S22E450BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S22E450BW
Статус: Grade A
Екран размер: 22"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Екран размер: 22"
Philips 241P4QPYES Grade A
Philips 241P4QPYES Grade A
  • Екран размер: 24"
HP Compaq LA2405x Grade A
HP Compaq LA2405x Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Samsung S24E450BL Grade A
Samsung S24E450BL Grade A
  • Екран размер: 23.6"
HP L1950g Grade A
HP L1950g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A
  • Екран размер: 24"
HP E24m G4 Conferencing Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"