Samsung S22E450BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S22E450BW Grade A
Brand: Samsung
Model: S22E450BW
Grade: Grade A
Display size: 22"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S22E450BW Grade A
HP EliteDisplay E243d Docking Monitor Grade A
Code: 80117065
  • Display size: 23.8"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Silver/Black
104 00 203 41BGN
Dell Conference Room Monitor C7016H Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
  • Color: Black
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
Samsung S24E450BL Grade A
Samsung S24E450BL Grade A
  • Display size: 23.6"
Dell 1908FP Grade A
Dell 1908FP Grade A
  • Display size: 19"
Lenovo LT2452p Grade A
Lenovo LT2452p Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
HP Compaq LA2205wg Grade A
HP Compaq LA2205wg Grade A
  • Display size: 22"
HP ZR2330w Grade A
HP ZR2330w Grade A
  • Display size: 23"
Philips 275B1 Grade A
Philips 275B1 Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
HP L2245w Grade A
HP L2245w Grade A
  • Display size: 22"