Samsung S22E450BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S22E450BW Grade A
Brand: Samsung
Model: S22E450BW
Grade: Grade A
Display size: 22"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S22E450BW Grade A
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
Code: 80116195
  • Display size: 24"
49 00 95 84BGN
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Display size: 22"
Samsung S24E450BL Grade A
Samsung S24E450BL Grade A
  • Display size: 23.6"
Dell Conference Room Monitor C7016H Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Samsung S23C650D Grade A
Samsung S23C650D Grade A
  • Display size: 23"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell P2417H Grade A
Dell P2417H Grade A
  • Display size: 23.8"
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Display size: 22"
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Display size: 23.8"