Samsung S22E450BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S22E450BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S22E450BW
Статус: Grade A
Екран размер: 22"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Dell U2312HM Grade A
Dell U2312HM Grade A
  • Екран размер: 23"
Philips 275E1S Grade A
Philips 275E1S Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
HP L1950g Grade A
HP L1950g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
HP Compaq LA2405x Grade A
HP Compaq LA2405x Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Екран размер: 23"
Philips 240B4QPYEB Grade A
Philips 240B4QPYEB Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell 1908FP Grade A
Dell 1908FP Grade A
  • Екран размер: 19"
Philips 241S6QYMB Grade A
Philips 241S6QYMB Grade A
  • Екран размер: 23.8"