Samsung S22E450BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S22E450BW Grade A
Brand: Samsung
Model: S22E450BW
Grade: Grade A
Display size: 22"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S22E450BW Grade A
HP ZR2330w Grade A
HP ZR2330w Grade A
Code: 80049659
  • Display size: 23"
55 00 107 57BGN
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
  • Display size: 24"
Philips 241S4LCB Grade A
Philips 241S4LCB Grade A
  • Display size: 24"
Philips 275E1S Grade A
Philips 275E1S Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
HP L2208w Grade A
HP L2208w Grade A
  • Display size: 22"
HP Z Display Z23i Grade A
HP Z Display Z23i Grade A
  • Display size: 23"
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Display size: 24"
Dell P3421W Grade A
Dell P3421W Grade A
  • Display size: 34.14"
  • Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
  • Display size: 23"
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Display size: 24"