Samsung U28E570D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung U28E570D Grade A
Марка: Samsung
Модел: U28E570D
Статус: Grade A
Екран размер: 28"
Яркост: 370 cd/m2
Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
Цвят: Silver/Black
Вход 1: HDMI
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Grey
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Екран размер: 23.8"
HP ZR2740w Grade A
HP ZR2740w Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 380 cd/m2
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
  • Екран размер: 27"
Philips 221B3LPCB Grade A
Philips 221B3LPCB Grade A
  • Екран размер: 21.5"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Grade A
  • Екран размер: 85.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Екран размер: 23"