Samsung U28E570D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung U28E570D Grade A
Brand: Samsung
Model: U28E570D
Grade: Grade A
Display size: 28"
Brightness: 370 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
Color: Silver/Black
Input 1: HDMI
Input 2: HDMI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung U28E570D Grade A
Philips 225B2 Grade A
Philips 225B2 Grade A
Code: 80019761
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 500 000:1
  • Color: Silver/Black
31 00 60 63BGN
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Brand New Open Box
  • Display size: 54.6"
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
Dell P2722H Grade A
Dell P2722H Grade A
  • Display size: 27"
Apple Thunderbolt Display A1407 Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 375 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5522QT Grade A
  • Display size: 54.6"
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell 1908FP V2 Grade A
Dell 1908FP V2 Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Display size: 23.8"
Fujitsu B27T-7 Grade A
Fujitsu B27T-7 Grade A
  • Display size: 27"